Svet-Stranek.cz
ubytování Adršpach
U  Morouse

U Morouse - ubytování Adršpach:ubytování Adršpach

U Morouse - ubytování Adršpach

Dolní Adršpach 44
549 57
Česká republika

relaxclub@centrum.cz

491 424 509

+420 777 144 355
komplexní  

  Byl zprovozněn nový web U  Morouse

Navštivte nás také na facebookuNabízíme ubytování v příjemném prostředí nově zrekonstruovaného stavení z roku 1867. Objekt se nachází cca 1km od vstupu do skalního města. V klidné rodinné atmosféře můžete strávit příjemné chvíle nejen při dovolené, silvestrovské oslavě nebo firemní akci, ale také jako komplexní rehabilitační pobyty včetně masáží a využitím posilovny. K využití je dětské hřiště, posezení na terase nebo v altánu.

   Během letní sezony je největsím lákadlem pro naše navštěvníky výlet do Adršpašsko-teplických skal. Dále je možné navštívit výletní místa Bischofstein v Jiráskových skalách, Křížový vrch, Hvězdu, stolovou horu Ostaš, ... Dalším využitím volného času mohou být kromě pěší turistiky také výlety na kolách po značených cyklostezkách, jízda na koni, horolezectví ve skalách, program v lanovém centru, nebo návštěva koupaliště v nedalekých Teplicích nad Metují. Pro "pamětníky" je zcela jistě zajímavá i prohlídka muzea stavebnice MERKUR v Polici nad Metují.
   V zimním období je možné využít upravované běžecké tratě nebo navštívit nedaleké sjezdovky v Teplicích nad Metují, v Petříkovicích,  v Radvanicích nebo Mladých Bukách.

návštěvníků stránky
celkem117 022
tento týden12
dnes12